Golfový trenažér a simulátor odpalů

Reference

Jako golfového trenéra mne překvapilo, že dosud nikdo nic tak skvělého nevynalezl. Je to úžasné zařízení na zintenzivnění golfového tréninku. Funguje bezvadně jak na nácvik krátké, tak i dlouhé hry. U dlouhé hry mne překvapila přesnost, s jakou vyhodnocuje pravděpodobnou délku letu míčku (kdyby nebyl brzděn).

Všem, kteří nemohou na driving range tak často, jak by chtěli, mohu GMB doporučit jako nejlepší pro zintenzivnění tréninku. Rozhodně má ze všech pomůcek nejblíže k reálnému odpalu s reálným míčkem. Je to v podstatě totožné, jen nevidíte slice a hook.

Petr N., Poděbrady

Hraji golf již asi 5 let a stále jsem patřil k začátečníkům, kteří nejsou schopni snížit hadicap pod 30. Bylo to především tím, že nemám čas chodit alespoň 3xtýdně na driving range. Řešení jsem našel v novém zařízení nazvaném GMB, které využívám téměř denně. Díky němu mohu procvičovat golfové odpaly na zahradě za domem. Výsledek se dostavil již po 3 měsících, když jsem zlepšil handicap najednou z 33 na 26, a to vše díky tréninku na GMB.

Pavel D., Praha

Jako manažer jsem neustále na cestách a nemám čas všude, kam přijedu, hledat golfové areály, abych mohl trénovat co nejčastěji. Proto sebou stále vozím GMB. Ať jsem kdekoli na světě, vždy tam najdu v blízkosti hotelu prostor 40 – 60m, abych mohl trénovat. Od té doby, co využívám GMB, jsem výrazně zlepšil krátkou hru a u dlouhé hry jsem získal na jistotě. GMB mohu doporučit všem, co nemohou pravidelně na driving range.

Pavel Z., Senohraby

Protože nebydlím blízko tréninkového areálu a nemohu trénovat tak často, jak bych chtěl, začal jsem využívat GMB. Překvapilo mne, jak rychle jej uvedu do provozu. Rozhodně to trvá méně než minutu a mohu trénovat stejně, jako bych cestoval více než hodinu na driving range. Má hra se díky každodenním tréninkům v posledních měsících výrazně zlepšila (z HCP 33 na 25). Na driving range jezdím hlavně pro kontrolu dlouhých ran a na hodiny s trenérem.

Honza A., Praha

Přemýšlel jsem, jak zvýšit aktivitu mého penzionu o něco, co jinde zákazníkům nenabízejí. Vzhledem k rostoucímu zájmu o golf jsem se rozhodl pro GMB. Posekal jsem kousek louky před penzionem, nainstaloval GMB a golfisté i negolfisté se baví. Soutěžíme o nejpřesnější ránu, o nejdelší odpal různými holemi, apod. Výhodou je, že hrajeme golf a přitom mí rekreanti nikam neodjíždějí a tráví čas v mém penzionu.

Stanislav Z., Beskydy

Náš 5 letý synek je posedlý golfem. Protože však já ani manžel nemáme čas vozit jej denně na driving range, instalovali jsme na zahradě GMB. Syn si jej sám obsluhuje a může se dosyta vyřádit. Já s ním nemusím nikam dojíždět, mám jej na dohled a syn je spokojený.

Jarmila H., Brno

Rodiče mne nutí jezdit každý víkend na chalupu, kde mám nejbližší golfové hřiště cca 30 min autem a ještě mne musí někdo odvézt. Když jdu na hřiště, tak to ještě jde, ale jet hodinu tam a hodinu zpátky, abych odpálil 100 míčků, to se mi fakt nechce. Ještě že otec zakoupil GMB. Když mám čas, vyběhnu na louku za chalupou nebo na fotbalové hřiště, ze 1 minutu rozložím GMB a mohu trénovat. Je to prostě geniální výrobek.

Adam D., Malá Lečice

Nejvíce mi vadí, že když chci trénovat v odpoledních hodinách, je na všech DR plno a mnohdy musím dlouho čekat, než se uvolní místo. Pořídil jsem si proto GMB a chodím trénovat téměř denně na trávník před domem nebo na nedaleké školní hřiště. Na DR chodím jen pro kontrolu dlouhých ran a tréninku s trenérem. Má hra se díky možnosti každodenního tréninku výrazně zlepšila a získala na jistotě. A to vše díky GMB.

Stanislav Š, Jižní Město