Golfový trenažér a simulátor odpalů

Popis trenažéru

GOLF MOBILE BOOMERANG (dále jen GMB) je koncipován jako plnohodnotné tréninkové zařízení, s minimálními nároky na prostor, pro široký okruh milovníků golfu.

Golfmobil

Je určen pro ty golfisty, kteří nemají dostatek času k návštěvám golfových areálů a chtějí intenzivně, v klidu prohlubovat své golfové dovednosti.

GMB je mobilní, 4,6 kg vážící zařízení s vlastním 12V zdrojem (až 900 odpalů bez dobíjení) o rozměrech 340x280x200 mm.

Umožňuje celoroční nácvik odpalů, silonem upoutaného standardního golfového míčku, v omezených exteriérových prostorách od 25 metrů. Míček je po odpalu ve zvolené vzdálenosti do 60 metrů samostatně plynule brzděn a po dopadu na zem je automaticky navinut zpět k přístroji.

Hlavní výhodou je, že můžete nacvičovat odpal i 300metrů a přesto vám stačí prostor do 60ti metrů a míček se automaticky vrací.

Po odpálení vidíte reálný směr a výšku letu míčku. Vzdálenost a rychlost se vám objeví na displeji GMB. Velkou výhodou je přesné měření vzdálenosti dopadu, kterou by jste v reálu na driving range jen těžko určovali. Navíc vám stačí jen jeden míček.

Hrajte golf kdekoli

Na GMB je možno nastavit všechny typy holí a přístroj vždy vyhodnotí reálnou délku letu míčku. Dalším nastavením můžete přizpůsobit rychlost navíjení nebo brzdnou sílu. Přístoj je vybaven funkcí kalibrace hole, která měří, vyhodnocuje a průměruje každý odpal.

 

Info! Spusťte video a klikněte na pro aktivaci českých titulků.